Haber

Kemer Münih’te tanıtıldı

Kemer Belediyesi Meclis Üyesi Ferhan Fidan ve Kemer Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Mehmet Derya Baytekin, Almanya’nın Münih kentinde düzenlenen Serbest Münih Turizm Fuarı’nda Kemer’i tanıtıyor.

 

Alternatif turizm pazarında dünyada farklı bir yere sahip olan Almanya’da, Kemer’i tanıtan Belediye Meclis Üyesi Fidan ve Belediye Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Baytekin’e, Kemer Bölgesi Tanıtma Vakfı (KETAV) temsilcileri eşlik ediyor.

 

Bugün kapılarını ziyaretçilerine açan Özgür Münih Turizm Fuarı’nda özel olarak hazırlanan Kemer standı, deniz, kum ve güneşin yanı sıra doğa turizmi, yürüyüş ve bisiklete de tanıtım yapıyor.

 

Kemer Belediyesi’nin hazırladığı Kemer standına gelen Alman misafirlere Fidan ve Baytekin, Kemer hakkında bilgilerin yanı sıra çeşitli ikramlar da veriyor, turizm profesyonelleri ve seyahat acentası sahipleriyle birebir görüşmeler gerçekleştiriyor.

 

Meclis Üyesi Fidan yaptığı açıklamada, “Almanya’nın Münih kenti alternatif turizm pazarında önemli bir yere sahip. Kemer olarak bu yıl Avrupa pazarına ve özellikle Almanya pazarına yönelik tanıtım faaliyetlerine ağırlık verdik. Bu bağlamda Münih fuarı Kemer için önemli bir fuar” dedi. söz konusu.

 

Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu da Avrupa pazarının Kemer için değerine değinerek, “Almanya’nın Avrupa pazarında farklı bir değeri var. Bu yıl tanıtım faaliyetleri kapsamında Almanya’nın en değerli tüketici fuarları arasında yer alan Münih ve Nürnberg turizm fuarlarına özel bir stant hazırladık. Meclis üyemiz Ferhan Fidan ile Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Mehmet Derya Baytekin Kemerimizi tanıtıyorlar. Almanları Kemer’e geri getirmek istiyoruz ve Kemer’i eski seviyelerine getirmeyi hedefliyoruz. “Alman misafirlerimize Kemer’in yeni tanıtım filmini de gösteriyoruz.” İfadelerini kullandı.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

geliboluajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu