Yaşam

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi 15 yaşında

Kurulduğu yıldan bu yana bölgede referans hastane olma ve kaliteli sağlık hizmeti verme vizyonuyla yoluna devam eden Özel Denizli Cerrahi Hastanesi 15. yılını geniş katılımlı bir etkinlikle kutladı.

Güçlü uzman kadrosu ile 2008 yılından bu yana Denizli’de sağlık sektöründe hizmet veren Özel Denizli Cerrahi Hastanesi 15. yılını coşkuyla kutladı. Kutlamaya hastanenin yönetim kurulu üyeleri, hekimleri, çalışanları, iş ortakları ve misafirler katıldı.

Kurulduğu günden bu yana bölgede referans hastane olma ve kaliteli sağlık hizmeti verme vizyonuyla yoluna devam eden Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nin başarı öyküsünü anlatan Op. Murat Çelik, sağlık alanında değerli başarılara imza attıklarını ve bölgelerinde öncü rol oynayan bir kurum olmanın gururunu yaşadıklarını söyledi.

“15 yıl önce kurduğumuz hastanemizin günlerini görmek çok güzel”

Özel Denizli Cerrahi Hastanesi’nin kuruluşundan bu yana geçen sürece değinen Yönetim Kurulu Başkanı Op. Murat Çelik, “Hastanemizin 15 yıldır geldiği başarılı noktada tüm hekim arkadaşlarımın ve çalışanlarımın emekleri çok büyük. Her geçen gün büyüyerek bölgenin referans hastaneleri arasında var olmaya devam ediyoruz. bugün hastanemizi görmek güzel, umarım daha nice başarılı günlerimiz olur.Bu anlamlı gecede bizleri yalnız bırakmayan başta basın mensubu arkadaşlarımız olmak üzere herkese şükranlarımı sunuyorum.”

Yakınları ile birlikte 15. yıl etkinliğine katılan Özel Cerrahi Hastanesi ailesi canlı müzik eşliğinde gecede eğlenerek 2022 yılının yorgunluğunu ve gerginliğini atma fırsatı buldu. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu