Haber

16 yaşındaki hayranıyla cinsel ilişkiye giren Tiktok fenomen öğretmeni tutuklandı

TikTok fenomeni Luke Rockwell, 16 yaşındaki hayranıyla cinsel ilişkiye girip onu özel olarak filme aldığı gerekçesiyle Taylan’da tutuklandı. Amerikan asıllı Rockwell, Tayland’daki bir Hıristiyan kolejinde İngilizce öğretmeni olarak çalışıyordu.

İLİŞKİYLE İLGİLİ ANLARI KAYDETTİ

Amerikan asıllı Rockwell, Tayland’daki bir Hıristiyan kolejinde İngilizce öğretmeni olarak çalışıyordu. Instagram üzerinden tanıştığı 16 yaşındaki kız öğrenciyle defalarca bağlantı kurdu. İlgi çekici anları kapalı bir şekilde yakaladı. Rockwelli ayrıca cinsel yolla bulaşan birçok hastalığı da hayranlarına bulaştırdı.

HAYRANLARINA BİRÇOK HASTALIĞA BULAŞTI

Başlangıçta hayranıyla koruyucu bir ilişki yaşayan Rockwell, daha sonra saf olduğunu söyleyerek hayranını korunmasız bir ilişkiye girmeye ikna etti. 16 yaşındaki kız şiddetli ağrılar yaşamaya başlayınca Rockwell ile arasında yaşanan her şeyi annesine anlattı.

Kefaletle serbest bırakıldı

Annesi polise haber verdi haberler Rıza veren Rockwell, kısa sürede gözaltına alındı. Mahkemeye çıkarılan Rockwell hakkında tutuklama kararı çıkarıldı. Ancak fenomen kefaletle serbest bırakıldı. Kefalet bedeline ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.

Kaynak: Haberler.com / Dünya

haberturhal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu